top of page

O nas

Centrum terapii dla dzieci

Kilka słów o sobie.

Wiemy co dla nas ważne.

Centrum Terapii Dziecięcej Toto w Bolechowicach powstało z myślą o dzieciach, które potrzebują wparcia na każdym etapie rozwoju. Pomagamy zarówno dzieciom z różnymi trudnościami z zakresu psychoruchowego jak i dzieciom zdrowym, których rozwój przebiega nieharmonijnie i z jakichś powodów niepokoi rodziców. Można ławo do nas trafić zarówno mieszkańcom Zabierzowa, Krzeszowic, Wielkiej Wsi jak i Krakowa.

Nasi specjaliści regularnie uczestniczą w szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje i tym samym zapewnić Państwa pociechom opiekę terapeutyczną na najwyższym poziomie. Nieustanna koleżeńska superwizja oraz nadzór psychoterapeuty stanowi o wartości jaką wnosimy w proces terapeutyczny. 

Nasze wsparcie obejmuje pomoc:

- logopedy,

- neurologopedy dziecięcego,

- psychologa dziecięcego,

- terapeuty integracji sensorycznej.

Co nas wyróżnia?

Interesujące, nieprawdaż?

Po pierwsze, wierzymy, że więź z naturą jest potrzebą każdego człowieka, a w szczególności dzieci, dlatego w naszym Centrum staramy się, aby jak najwięcej zabawek i pomocy wykorzystywanych w terapii  wykonanych było z drewna, a przestrzeń Centrum wypełniały rośliny. Doceniamy również  rękodzieło, dlatego też część zakupionych przez nas pomocy została wykonana w małych polskich rodzinnych manufakturach.

Po drugie, stawiamy na nowoczesność w administracji. Dążymy do tego, aby rezerwacje, płatności i zmiany terminów były proste i wygodne w obsłudze. Zmiana planów? Choroba dziecka? Zajęcia już nie przepadną, po prostu łatwo je przełożysz.

Relacje

Staramy się zapewnić pełen komfort pracy naszym terapeutom, aby mogli wejść w odpowiednią relację z dzieckiem. Przeczytaj dlaczego to takie ważne.

Kwalifikacje

Nasi terapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i regularnie podnoszą swoje kompetencje. Zobacz spejcalistów.

Superwizja

Wszystkie przypadki są konsultowane w gronie terapeutów, co pozwala regularnie weryfikować obserwacje i dostosowywać metody. Przeczytaj o superwizji.

Wsparcie

Terapie są konsultowane także z innymi specjalistami, m.in. z terapeutami integracji sensorycznej, psychologiem. Współpracujemy także z ortodontami i fizjoterapeutami.

Opieka

Nasi terapeuci objęci są opieką psychoterapeuty, który pomaga im indywidualnie mierzyć się z wyzwaniami.

Metody

Przeczytaj dlaczego tak dużo czasu spędzamy na podłodze lub wykorzystujemy nietypowe techniki.

Jak nas znaleźć?

Zabierzów, Krzeszowice, Wielka Wieś, Kraków to nasze okolice.

Znajdujemy się w Bolechowicach, przy granicy z Zabierzowem. Łatwo trafić do nas drogą krajową nr 79 z Trzebini czy Krzeszowic. Sąsiedztwo z węzłem autostradowym Kraków - Modlniczka zapewnia szybki dojazd dla mieszkańców Krakowa, Skawiny. Odwiedzają nas także regularnie mieszkańcy Olkusza, Jerzmanowic oraz Chrzanowa.

bottom of page