O mnie
Jestem absolwentką studiów logopedycznych na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie oraz kierunku nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje dotychczasowe doświadczenie terapeutyczne zdobywałam podczas pracy w szkole, a także podczas licznych praktyk zawodowych w prywatnych gabinetach logopedycznych oraz w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Jestem także doświadczonym nauczycielem języka polskiego jako obcego. Stale poszerzam swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach.
Bardzo lubię pracę z ludźmi, od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą ciepłą, cierpliwą i empatyczną. Działania terapeutyczne zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb i możliwości małych pacjentów. W pracy logopedy łączę wiedzę, kreatywność oraz łatwość budowania relacji, co pozwala mi stworzyć jak najlepsze warunki do pracy nad rozwojem mowy dzieci czy terapii wad wymowy.
W czym się specjalizuję?
Sprawdź, w jakich obszarach mogę zaoferować profesjonalną pomoc

- 160 - 180zł
Czym jest terapia logopedyczna?
Terapia logopedyczna to seria zajęć, które odbywają się zawsze tego samego dnia tygodnia o tej samej godzinie, np. w każdy wtorek o 17:00. Zwykle trudno ustalić koniec terapii, dlatego rezerwacja jest dokonywana na czas nieokreślony. Terapia trwa także w ferie, z wyjątkiem kilku dni, np. Wigilia czy Sylwester. Na pierwszym spotkaniu logopeda dziecięcy wykonuje także diagnozę, o ile nie była przeprowadzana wcześniej.
Kursy i szkolenia
Odkryj, jakie kursy i szkolenia ukończyłam, aby zapewnić najwyższą jakość wsparcia
-
Terapia manualna w zaburzeniach artykulacyjnych - podejście interdyscyplinarne (Klara Francuz-Matwiejczyk)
-
Elektrostymulacja - innowacyjny program z treningiem miofunkcjonalnym wspierający
pacjentów z zaburzeniami mięśniowo-czynnościowymi (mgr Anna Jasińska-Chrem) -
Masaż logopedyczny (mgr Anna Jasińska-Chrem)
-
Innowacyjne metody elektrostymulacji zewnętrznej i wewnętrznej w logopedii - podejście praktyczne (mgr Aleksandra Kaczyńska, mgr Ewa Wojewoda)
-
Ocena funkcjonalna traktu ustno-twarzowego (mgr Ewelina Mendala-Kwoczek)
-
Werbogesty. Od gestu do słowa i będzie rozmowa (mgr Agata Gładowicz-Bojarska)
-
Miogopedia - terapia miofunkcjonalna praktycznie (mgr Aleksandra Rosińska)
-
Stymulacja traktu ustno-twarzowego (mgr Małgorzata Gawryl)
-
Wędzidełko: ocena, przygotowanie do podcięcia i opieka po zabiegu (mgr Małgorzata Gawryl)
+1600
tylu pacjentom pomogliśmy
+24 000
przeprowadzonych spotkań
12
zatrudnionych specjalistów




