O mnie
Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku "logopedia". W 2023 r. ukończyłam również studia podyplomowe z neurologopedii na Collegium Humanum w Warszawie. Swoje doświadczenie logopedyczne zdobywałam uczestnicząc w turnusach rehabilitacyjnych dla dzieci i dorosłych z wadą słuchu ze Stowarzyszeniem Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu oraz ze Stowarzyszeniem Suita. Pracowałam w przedszkolach, szkołach integracyjnych i specjalnych w Warszawie oraz w Poznaniu, w których prowadziłam terapię dzieci z ASD, zaburzeniami genetycznymi, opóźnionym rozwojem mowy oraz afazją dziecięcą. Korygując wady wymowy korzystam ze Strategicznej Metody Usprawniania Realizacji Fonemów. Do swojej pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem ciesząc się z każdych sukcesów moich pacjentów, a trudności traktując jako wyzwania.
Terapię logopedyczną wzbogacam zabawami wspierającymi sferę motoryczną dzieci. Dzięki temu zajęcia są atrakcyjne i efektywniejsze poprzez wielozmysłową stymulację.
W czym się specjalizuję?
Sprawdź, w jakich obszarach mogę zaoferować profesjonalną pomoc

- 300 złotych polskich
Czym jest konsultacja neurologopedyczna?
W czasie konsultacji neurologopeda dziecięcy przeprowadza wywiad z Rodzicem lub Opiekunem, bada dziecko oraz omawia wszystkie wątpliwości i ewentualne wskazania do dalszej terapii. To także dobry czas na zadawanie pytań. W przypadku spotkania z młodszymi dziećmi (głównie poniżej 3 roku życia), złożonych problemów lub potrzeby przygotowania opinii, terapeuta może zalecić odbycie kolejnej wizyty w w celu wykonania większej liczby testów.
Konsultacja neurologopedyczna przeznaczona jest także dla Rodziców, którzy korzystali wcześniej z diagnozy lub terapii (w naszej lub innej placówce) i chcą skontrolować mowę dziecka.
- 180 zł / spotkanie
Czym jest terapia neurologopedyczna?
Terapia neurologopedyczna dla dzieci to seria indywidualnych spotkań, które odbywają się zawsze o tej samej porze w tym samym dniu tygodnia, np. w każdy czwartek o 17:00. Rodzic wybiera termin pierwszego spotkania, a system rezerwuje ten dzień i godzinę na czas nieokreślony.
Grafik spotkań jest dostępny w systemie internetowym, wystarczy się zalogować. W systemie można także dokonać zmian terminów zajęć – najpóźniej na dwa dni przed planowanym spotkaniem. Zmian można dokonywać wielokrotnie, w ramach jednego miesiąca kalendarzowego i maksymalnie na dwa tygodnie do przodu. W specjalnych okolicznościach i za zgodą terapeuty zajęcia mogą mieć formę online.
Kursy i szkolenia
Odkryj, jakie kursy i szkolenia ukończyłam, aby zapewnić najwyższą jakość wsparcia
-
Miofrenuloplastyka dla logopedów, lek. med. Jakub Bargiel, mgr Anna Koźlik, Kraków, 2023
-
Narzędzie M-CHAT-R/F – praktyczne zastosowanie w monitorowaniu rozwoju dziecka., mgr Agata Bujnik, Fundacja SYNAPSIS , 2022
-
Ocena funkcjonalna traktu ustno-twarzowego. Mioterapia - podejście autorskie, mgr Ewelina Mendala-Kwoczek, Kraków, 2022
-
Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia diagnoza - terapia - masaż (Certyfikat nr 125/06/TR/2022), mgr Katarzyna Gromelska, Warszawa, 2022
-
Kinesiotaping w logopedii, medycynie estetycznej twarzy i fizjoterapii stomatologicznej (Certyfikat 022/05/2022), dr hab. Emilia Mikołajewska, prof. UMK, Warszawa, 2022
-
Diagnoza skróconych wędzidełek jamy ustnej w aspekcie logopedycznym, dr Mira Rządzka, 2021 r.
-
Opóźniony rozwój mowy - kreatywne postępowanie logopedyczne, mgr Agata Gładowicz - Bojarska, 2020 r.
-
Masaż logopedyczny od podstaw - podejście praktyczne, Aleksandra Kaczyńska, 2019 r.
-
Strategiczna metoda usprawniania realizacji fonemów w dyslalii obwodowej, prof. Danuta Pluta-Wojciechowska, 2018 r.
-
Certyfikat terapeuty ręki I i II stopnia, nr certyfikatu: 49/XII/TR/TUTOR/2018, 2018r.
Moje artykuły
Przeczytaj artykuły, które napisałam, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem
+1600
tylu pacjentom pomogliśmy
+24 000
przeprowadzonych spotkań
12
zatrudnionych specjalistów